Aleja Piastów 6, Piła

Codziennie 12:00-18:00

Dowozy od 12 do 17:30

Bistro

Kochani Goście!

Przygotowaliśmy dla Was krótki film o szczególnych cechach naszego Bistro. Dedykujemy ten materiał naszym stałym gościom, a w szczególności tym, którzy zamierzają nas dopiero odwiedzić.

Lucyna i jej mama

Motor napędowy, dusza lokalu i kowal sukcesu – czyli Lucyna Moszyk wraz z mamą Marzanną Matysiak. To dzięki nim cała historia lokalu Bistro Rodzina i Przyjaciele w ogóle ma miejsce. To dzięki nim także, lokal posiada ten niepowtarzalny, miły klimat i stanowi prawdziwą przystań dla głodnych… kulinarnych doświadczeń.

Mistrzowskie doświadczenie

Pomysł na Bistro ledwie sprzed kilku lat, ale talent był już we krwi! Cała załoga ma niebagatelne doświadczenie w gastronomii. Jak choćby wspomniane już filary Bistro – Lucyna i jej mama – mają ponad 20 lat doświadczenia w branży! To już nie setki a tysiące zadowolonych Klientów!

Historia powstania

Każda historia ma swój początek. Historia Bistro zaczęła się jeszcze zanim powstał lokal. Oczywiście pierwsze były marzenia. Marzenia o własnym lokalu, własnej restauracji. One zawsze ciągną się latami, a nieraz na zawsze pozostają w sferze marzeń. Przekuliśmy je w działanie dopiero w połowie 2019 roku. Od tego czasu krok po kroku, dzień pod dniu z ogromną wytrwałością i rzetelnością tworzyliśmy całe to przedsięwzięcie.

Nagroda “Orły gastronomii”

Bistro Rodzina i Przyjaciele które razem z Wami Drodzy Goście tworzymy od 2 lat ponownie zostało nagrodzone Orłami Gastronomii. W ubiegłym roku zajęliśmy bardzo wysokie 2 miejsce. Natomiast w bieżącym roku spotkało nas ogromne wyróżnienie. Przyznano nam zaszczytne 1 miejsce na mapie pilskiej gastronomii.

Z całego serca serdecznie dziękujemy. Jest to dla nas kolejny dowód na to, że nasza praca i zaangażowanie jest przez Was bardzo doceniane i motywuje nas do dalszego rozwoju. Nagrodę tę otrzymaliśmy dzięki Wam, to Wasze pozytywne opinie o naszym Bistro były podstawą wyboru laureatów. Serdeczne podziękowania należą się również całej załodze, bez której nie byłoby pysznych obiadków i przyjaznej atmosfery.

Zmiany na lepsze

Trudny czas pandemii wykorzystaliśmy na remont naszego Bistro. Zmieniliśmy kolory ścian i podłogi. Dodaliśmy nowe graffiti. W 100 % odnowiliśmy toaletę i łazienkę jednocześnie przystosowując ją także dla osób niepełnosprawnych. Zakupiliśmy nowe, wydajniejsze sprzęty gastronomiczne. Rozbudowaliśmy system klimatyzacji. Wszystko po to by poprawić standard i komfort dla Was kochani Goście!

Bistro w liczbach…

Rok powstania
Osób w załodze
Pozycje w menu
+
Powodów do szczęścia

Zespół marzeń!

Siła leży w Zespole. Szerokie umiejętności i duże doświadczenie naszego zespołu który zdobywał wiedzę w najlepszych restauracjach to podstawa. To właśnie dzięki niemu codziennie serwujemy nasze pyszne dania. W codziennej pracy towarzyszy nam sympatyczna, miła i rodzinna atmosfera która przekłada się na rosnące zaufanie naszych gości .Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda nie tylko na talerzu.

Znamienici goście…

Choć każdy Klient jest dla nas wyjątkowy to bardzo cieszymy się, kiedy nasze Bistro odwiedzają znamienici goście znani z pierwszych stron gazet. Ostatnio w naszych progach pojawił się znany m.in. z programu „Europa da się lubić” Włoch Paolo Cozza. Niewykluczone, że wkrótce pojawi się więcej osób znanych nam choćby z ekranów telewizji…!

Zobacz naszą galerię!

Zobacz zdjęcia z naszego Bistro!